GRUP HEPSİ İLE İLGİLE HERŞEY BURADa!!!!!
Siteye hoşgeldiniz=)Lütfen üye olunuz=)=)=)=)

www.gruphepsi-fanclub.1talk.net yönetimi?=)
Siteye hoşgeldiniz=)Lütfen üye olunuz=)=)=)=)

www.gruphepsi-fanclub.1talk.net yönetimi?=)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bi'Dünya açılmıştır.Herkesin kasasına 100 HFLsı eklenmiştir güle güle harcayın!!:)

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gogirl Cep Eren Röportajı

4 posters
YazarMesaj
Sandy_eren
Co-Admini
Co-Admini
Sandy_eren

Gogirl Cep Eren Röportajı Empty
MesajKonu: Gogirl Cep Eren Röportajı   Gogirl Cep Eren Röportajı Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 5:18 pm

Şu anki moda akımını tamamen değiştirip kendi akımını yaratacaksın,diyelim.Ne yaparsın?
Ben herkesin benim gibi giyinmesini istemem, ama zevksiz bir şey görmek de istemiyorum. Bazı bayanlar var ki, o kıyafetleri nasıl giydiklerini bir türlü aklım almıyor. Geçenlerde yoldayken bir bayan gördüm ve tamamen ona kilitlendim. "Bir insan bu kadar sevksiz olabilir mi?" dedim kendi kendime. Altına pijama gibi bir şey giymiş; ayağına da parmak arası,alçak topuklu terlikler...
Çok fenaydı! Yani,böyle kötü seçimler görmek istemiyorum; ama herkesin tek tip giyinmesini de istemiyorum. Herkes temiz olsun ve kendi tarzını yansıtan, en zevkli şeyleri giysin. Kıyafetiniz karakterinizi gösteriyor çünkü ve kimse birbiriyle tıpatıp aynı olamaz.

Asla giymem dediğin şeyler neler?
Bu,zor bir soru...Çünkü bir dönem hiç giymem dediğim şeyi,bir anda beğenmeye başlayabiliyorsun.Ama kolay kolay penye ve ayak bileğime kadar uzanan taytlar giymem.
!!!...BiRGüL_YK...!!!
Co-Admini
Co-Admini
!!!...BiRGüL_YK...!!!

MesajKonu: Geri: Gogirl Cep Eren Röportajı   Gogirl Cep Eren Röportajı Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 7:07 pm

tşk
busra.ozen
Co-Admini
Co-Admini
busra.ozen

MesajKonu: Geri: Gogirl Cep Eren Röportajı   Gogirl Cep Eren Röportajı Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:55 pm

sağol birtanem
http://cemrefan.1talk.net/
BuseAyse
admin
admin
BuseAyse

MesajKonu: Geri: Gogirl Cep Eren Röportajı   Gogirl Cep Eren Röportajı Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 12:53 am

saool!!
http://fan-c.twilight-vampire.com/forum.htm

Gogirl Cep Eren Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eren bakıcının neden bu kadar yeşili seviyor
» eren bakıcı biyografi
» eren bakıcı imza
» eren den admin e hediye
» Eren'nın Saka Albumu Dusuncelrı